Трекер звичок — хороше і просте рішення для тих, хто хоче сформувати нову звичку і досягти поставлених цілей.

У цій статті ми поговоримо про різні види трекерів, але зупинимо свою увагу на чек-листах та списках для читачів та книголюбів.

Також на вас чекатимуть безкоштовні трекери та книжкові списки, які можна завантажити, роздрукувати і починати читати більше і веселіше вже зараз.

Що таке трекер звичок?

В першу чергу, трекер звичок — це інструмент, який допомагає нам, людям, (істотам, яким буває важко почати пити 8 склянок води на день), зрештою сформувати бажану звичку (і почати пити усі 8 склянок води на день).

По-друге, це не тільки інструмент, а й тотальне естетичне задоволення, особливо після перегляду ідей на Pinterest:

Трекери на Pinterest

Як тільки ми побачили ці надихаючі сторінки, хочеться роздрукувати всі трекери на світі і нарешті стати продуктивним і успішним.

Та не все так просто, адже як влучно зазначили HappyMonday у своїй статті: будь-яка звичка формується перш за все завдяки нашим зусиллям та бажанням, а трекер це тільки допомога.

Читайте далі, щоб дізнатися як саме трекери допомагають нам досягати власних цілей на прикладі читання.

Види та приклади звичок для трекерів

Звички для трекера можуть бути різними, ось приклади деяких з них:

  • Пити більше води
  • Займатись спортом
  • Ходити пішки
  • Спати 8 годин
  • Читати 

Окрім цього, існують трекери настрою, за допомогою яких можна слідкувати за своїм настроєм щодня. 

Оскільки Readmodo — сайт про книги, ми хочемо розказати як списки і трекери допомагають читати більше.

Як читати більше зі списками та чек-листами

Формування списків для прочитання та ведення трекерів допомагає нам читати краще і досягати книжкових цілей. Як це відбувається?

  • Списки мотивують — набагато легше створити список з п’яти книг, які ви хочете прочитати і слідувати плану, аніж постійно думати “що ж почитати далі”. Так от, це “що ж почитати далі” може затягнутись на декілька днів і ось вже пройшов тиждень, а ви так і не почали нічого читати. Для цього ми створили трекер, де ви можете записати назви книг, які хочете прочитати (дивіться нижче) і покінчити з проблемою “а що ж почитати далі”.
  • Можна ставити цілі і відслідковувати прогрес — ми, люди, любимо робити підсумки і ставити прапорці ✓ на все, що ми виконали. Це не тільки корисно для подальшого аналізу, це насправді приємно. Ми створили для вас книжкову поличку, в яку треба вносити назви прочитаних вами книг. Спробуйте записувати назву кожної прочитаної книги і ви помітите як збільшиться ваша мотивація дочитати чергову книгу. Головне правило — не перетворювати читання у перегони. Наш трекер створено, щоб ви могли отримувати задоволення від читання і насолоджуватись прогресом.

Трекери для читання від Readmodo

Ми підготували для вас роздруківки книжкових списків-трекерів, які допоможуть вам слідкувати за прогресом читання. Трекери стилізовано під зимову тематику для прийдешньої зими. 

Кожен трекер можна завантажити у двох варіантах: кольоровому та чорно-білому (під фото написано куди тиснути для завантаження). 

Перший підійде тим, хто може роздрукувати його у кольорі або хоче заповнювати в цифровому вигляді (у інстаграм сторіз, наприклад). 

Чорно-білий варіант ідеальний для тих, хто хоче розмалювати свій трекер самостійно.

Трекер «Прочитано взимку»

Трекер прочитаних книг

Завантажити кольорову версію

Завантажити чорно-білу версію

Трекер «Книги, які я хочу прочитати»

Трекер звичок для читання

Завантажити кольорову версію

Завантажити чорно-білу версію

Бонус

Окрім цих двох трекерів, ми підготувати для вас бонус — невеличкий чек-лист від нашого сайту, який допоможе зробити вашу книжкову зиму ще кращою:

Книжковий челендж

Завантажити кольорову версію

Завантажити чорно-білу версію

Ми любимо і підтримуємо ідеї хюґе, які ідеально поєднуються з читанням, тому хочемо зазначити, що виконання цього чек-листа — опційне. Діліться виконаними пунктами в соціальних мережах тільки за власним бажанням. 

Будемо дуже вдячні, якщо поділитесь статтею у соціальних мережах. Усі трекери можна роздрукувати безкоштовно, тому запрошуйте друзів і користуйтесь на здоров’я.

Щасливої зими!