Короткий зміст:

Амбіційність, сила духу, та непереборне бажання працювати над вдосконаленням власного життя — це не завжди вроджені риси характеру.

Інколи їх можна набути. Одним, наприклад, легко вдається, чи не щодня відвідувати спортзал, тоді як інші лише мріють про ідеальну фігуру, відкладаючи перше тренування “на понеділок”.

Одні не бояться ризикувати, пробувати себе у незнайомих сферах діяльності та в результаті зривати куш. Інші теж так хотіли б, але їм не те що це не під силу, а просто ліньки, лячно, незвично…

Іншими словами — не вистачає мотивації, щоб вийти із власної зони комфорту. Якщо ви хочете це змінити — першим кроком буде підбір правильних мотиваційниїх книг.

Сотні авторів зі всього світу, маючи освіту психологів та коучів, створюють неоціненну літературу, яка здатна змінювати життя мільйонів людей. Пропонуємо вам добірку з таких робіт, де кожен зможе знайти щось під власний запит.

ТОП мотиваційних книг, які стали бестселерами

Зараз ви побачите декілька книжок, про які ви вже точно чули. Ці книги — класика мотиваційної літератури, з якої і рекомендують починати шлях до кращої версії себе.

Якщо ви чули або читали ці книги — гортайте нижче, де ви знайдете не такі популярні, але не менш цінні знахідки книжок для мотивації.

«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Кові

«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Кові - мотиваційні книги

Відкрий для себе секрети успіху та ефективного керівництва у всіх аспектах життя.

  Купуй на:

Цю роботу визнано супербестселером у всьому світі. Книга відомого американського бізнесмена та письменника позитивно вплинула на життя таких персон, як Білл Клінтон, Стівен Форбс та багатьох інших, включно й з дітьми автора. Ця книжка — це дієва інструкція для тих, хто хоче змінити своє життя на краще, та вміти досягати всіх поставлених перед собою цілей. Вона містить детальну інформацію про 7 звичок, які Стівен розписав та структуровано подав на сторінках видання. Дотримуючись їх, кожен зможе на повну розкрити власний потенціал.

«Думай і багатій» Наполеон Гілл

«Думай і багатій» Наполеон Гілл

Поглиб свої знання та залучи багатство та процвітання у своє життя.

  Купуй на:

Ще одна класика мотиваційної літератури, в якій автор розповідає власну історію успіху та ділиться важливими уроками. Ця книга підійте тим, хто хоче краще зрозуміти та розвинути у собі success mindset (склад розуму налаштований на успіх). Іншими словами — не очікуйте від книги практичного посібника для успіху. Скоріше — це мотиваційна книга, щоб налаштувати себе на успіх психологічно.

«Мистецтво війни» Сунь-цзи

«Мистецтво війни» Сунь-цзи

Оволодій мистецтвом перемоги та стратегічного мислення у будь-яких умовах.

  Купуй на:

Чергова книжка, про яку ви точно чули. «Мистецтво війни» — книга про стратегію бою та завоювання. Але насправді ця книжка має багато корисних уроків для ведення бізнесу і вже десятиліттями лідирує в топах мотиваційних книжок.

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

Навчися вирішувати проблеми та розвивай нестандартний підхід до життя.

  Купуй на:

Бестселер від американського підприємця та блогера, який навчить тверезо оцінювати речі, не хвилюватися через дурниці, а кожну невдачу перетворювати у цінний досвід. Саме такі книги про мотивацію, написані легко і подекуди з гумором, дозволяють позбутися від багатьох установок, які роками нам нав’язували батьки, чи суспільство. Чи прагнули ви колись стати кимось? Чи мали якийсь ідеал, а може маєте його й по сьогодні? Чи страждали від того, що не можете зараз жити так, як це транслює популярний блогер у своєму інстаграмі? Марк пояснює, як звільнитись від цієї вічної погоні за ідеалом, та навчитися розрізняти справжнє щастя і його ілюзію.

Читайте нашу рецензію на цю книгу ось тут.

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Розкрий значення індивідуальності та самовираження у сучасному світі.

  Купуй на:

Ще один світовий бестселер з багатомільйонним тиражем примірників. Насправді це серія художніх книг, які часто характеризують як мотивуючі книги. Роботу навіть прирівнювали до Біблії, мовляв, вона має таку саму силу змінювати світогляди людей. Трилогія буде цікавою широкій цільовій аудиторії: від представників різних професій, бізнесменів, до простих людей, яким цікаво вивчати питання свободи, гармонії з собою, процвітання тощо.

У нас, команди Рідмодо, є власна думка стосовно цього роману — і вона не 100% позитивна. Чому? Читайте у нашій статті.

Вам також може сподобатися наша підбірка книжок для саморозвитку.

«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

Атомні звички. Джеймс Клір - мотиваційна книга

Створи корисні звички та позбудься негативних для кращої версії себе.

  Купуй на:

Книга, яка заполонила топи мотиваційної літератури останніх років. Хороші звички сильно впливають на якість життя, здоров’я та навіть можуть формувати наше оточення. Але як їх набути? Джеймс Клір ділиться однією з найеффективніших методик набуття корисних звичок. Не спішіть просто прочитати цю книгу — тут важливо дійсно використовувати методику автора на практиці і тоді ви побачите результат.

«Синдром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєте» Еш Амбридж

«Синдром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєте» Еш Амбридж

Продовжуй зростати та розвиватися, переборюючи перешкоди та синдром самозванця.

  Купуй на:

Синдром самозванця суттєво погіршує якість життя, буквально зв’язує руки й не дає діяти на повну. Звісно ж за таких умов не може йти мови про жодне підкорення Олімпу. Як цього позбутися? Як не боятися робити те, що подобається? І головне, як впевнено пропонувати свої товари та послуги людям, презентуючи їх, як щось унікальне й таке, що вартує найвищої грошової винагороди?

«Rework. Ця книжка змінить Ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон

«Rework. Ця книжка змінить Ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон

Зміни свій погляд на бізнес та відкрий нові можливості з книгою “Rework”.

  Купуй на:

Мотиваційна книга для тих, хто тільки планує або вже має власну справу. Ця книга — збірка практичних порад від досвічених підприємців, засновників компанії 37signals. Чому варто починати з меншого? Які перші кроки важливі у веденні бізнесу? Коли настає влучний момент для розширення? Хороший практичний посібник для власного бізнесу та підприємницького мислення.

«Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя… і, можливо, світ» Вільям Макрейвен

«Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя... і, можливо, світ» Вільям Макрейвен - книга для мотивації

Отримай корисні поради та стратегії для зміни свого життя на краще.

  Купуй на:

Вільям Макрейвен — командувач Військово-морських сил США у відставці. Хто, як не він знає все про дисципліну, про правила і те, як важливо їх дотримуватись. У своїй роботі Вільям виділив десять правил та детально розписав, як їх дотримання може змінити життя. На власному прикладі він описав, як здавалося б дріб’язкові правила, котрих він дотримувався, допомагали йому перемогти безліч життєвих негараздів.

«Есенціалізм. Мистецтво визначати пріорітети» Ґреґ МакКеон

«Есенціалізм. Мистецтво визначати пріорітети» Ґреґ МакКеон

Визнач свої пріоритети та досягай успіху завдяки есенціалізму.

  Купуй на:

Мабуть, одна з найпотрібніших книжок, для тих, хто не може обрати, в якому напрямку рухатись та хоче робити все і одразу. Відсутність фокусу та невміння визначати пріорітети призводять до вигорання і подавленості. Адже, здавалось би, я ж роблю так багато всього, але водночас і нічого суттєвого. Важлива книжка для тих, хто відчуває, що треба вирішувати, на чому фокусуватись далі та як відсікати непотрібне.

Журнал Forbes Ukraine жовтень-листопад 2023 №5

Журнал Forbes Ukraine жовтень-листопад 2023 №5

Відкрий світ ексклюзивних матеріалів та інформації від Forbes Ukraine.

  Купуй на:

Унікальне видання про українські компанії, які вистояли та адаптувалися до нової реальності в умовах повномасштабного вторгнення. Ця робота без сумніву буде корисною для підприємців, які перебувають у скрутному становищі, або ж думають, чи варто сьогодні відкривати власну справу. У книзі розібрано кейси багатьох компаній, а також проаналізовано ситуацію тих, хто на жаль не витримав випробування війною.

«Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопес

«Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопес

Подорожуй шляхом самовдосконалення та наповнення життя новим змістом.

  Купуй на:

Сьогодні все більше психологів та різноманітних коучів пропонують свої послуги, де обіцяють навчити жити у гармонії з собою, знаходити баланс між усіма сферами життя. Звільнитися від стресу, тривожності та напруги, яка сьогодні переслідує майже кожного. Все це можна пізнати й через книгу авторів Пільюччі та Лопеса. Вони стверджують, що античні стоїки саме так і жили — у гармонії з собою і світом. І простими словами пояснюють, як принципи цієї древньої філософії можна застосувати у власному житті.

«ЦвіТИ! або Як полюбити ту, що в дзеркалі» Оля Цибульська

«ЦвіТИ! або Як полюбити ту, що в дзеркалі» Оля Цибульська

Оволодій мистецтвом самовизначення та кохання себе.

  Купуй на:

Ця книжка — це як подружка з котрою можна посміятися і поплакати, пригадати смішні життєві історії, і звісно ж почути слушні поради, які допоможуть впоратися з багатьма життєвими негараздами. Як витягнути себе з депресії? Як полюбити своє відображення в дзеркалі? Як знайти сенс життя та почати рухатися у правильному напрямку? Подібні книги для мотивації читаються легко, невимушено і точно сподобаються багатьом жінкам.

«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

Розкрий секрети успішних відносин та кохання з книгою “Жінки, які кохають до нестями”.

  Купуй на:

Якщо й перелічувати кращі мотиваційні книги для жінок, то ця точно має бути у кожному такому рейтингу. Чому? Тому що випадки домашнього насилля та аб’юзу стали надто поширеними. Чи винне в цьому сліпе кохання жінок, які страждають від подібних тиранів? Можливо. Авторка розглядає шалене кохання не як щось романтичне, а як психологічну залежність та вчить жінок, як від неї позбутися і будувати завжди лише здорові стосунки.

«Купи собі той довбаний букет: і інші способи зібратися разом від тієї, якій вдалося» Тара Шустер

«Купи собі той довбаний букет: і інші способи зібратися разом від тієї, якій вдалося» Тара Шустер

Поглиб свої відносини та збери себе разом за допомогою корисних порад.

  Купуй на:

Тара докорінно змінила своє життя та шалено полюбила себе і вчить цього інших жінок. Авторка впевнена, що проблема несприйняття власного тіла чи досягнень гнітить багатьох представниць прекрасної половини людства, і це можна змінити. Ба більше, для цього не потрібно багато зусиль. Достатньо впровадити для себе щоденні ритуали й дотримуватись їх допоки ви не відчуєте реальні зміни на краще. Авторка стверджує, що дотримуючись її порад ви збудуєте собі життя, яке по-справжньому обожнюватимете.

«Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць» Ґрейс Бонні

«Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць» Ґрейс Бонні

Знайди натхнення та підтримку від успішних жінок-підприємниць та мисткинь.

  Купуй на:

У цій книзі зібрані інтерв’ю жінок, які пішли за покликом серця та розпочали власну справу. Що таке успіх? Як це бути жінкою-підприємницею? Відповіді на ці та інші питання знайдете на сторінках книги. Читайте детальну рецензію на книжку ось тут.

«Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці»

«Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці»

Отримай відповіді на найважливіші питання життя у зручному форматі інфографіки.

  Купуй на:

Мотиваційна книга для підлітків, але так само необхідна і для дорослих. Актульна книжзка про емоційний інтелект, самоорганізацію, розвиток та багато іншого, про що нам не усім не говорять в школі.

«Мистецтво бути офігезним» Енді Коуп, Емі Бредлі, Енді Віттакер, Даррелл Вудман

«Мистецтво бути офігезним» Енді Коуп, Емі Бредлі, Енді Віттакер, Даррелл Вудман

Навчися бути унікальним та самовпевненим у сучасному світі.

  Купуй на:

Чудова книга для підлітків та їх батьків, над котрою спільно працювали автори світових бестселерів. Вже з перших сторінок автори розвіюють ілюзію, що все у житті вдається легко та без зусиль, але й пояснюють, що робити аби постійно ставати кращою версією себе. Трохи гумору, трохи мотивуючих історій, цікавих прикладів з життя та конкретних порад, які працюють, якщо їх дотримуватись. По справжньому офігезним бути круто, і стати ним цілком реально!

«Як стати кимось» Аґнєшка Троян-Яскот

«Як стати кимось» Аґнєшка Троян-Яскот

Поглиб свої знання та розвивайся, навчаючись тому, як стати кращою версією себе.

  Купуй на:

Ідеальна книга, яку можна назвати справжньою інструкцією для підлітків. Як вибрати професію? Як зрозуміти, чим саме хочеться займатися у майбутньому? Як йти до своїх цілей та не розмінюватись на неважливі речі? В книзі також наведено приклади багатьох цікавих професій та історії успішних людей, які починали все з нуля та нерідко без будь-якої підтримки.

Сподіваємось, вам подобається наша підбірка мотиваційних книжок і ви зможете знайти ту книжку, яка надихне вас зробити позитивні зміни в житті та можливо наважитись на щось, що ви давно відкладали.

Також пропонуємо переглянути наші підбірки з психологічними книгами, та книжка для розвитку емоційного інтелекту. Вони теж не будуть зайвими у бібліотеці кожної сучасної людини.