Друзі, у цій статті є партнерські посилання на книжки. Якщо ви придбаєте книгу через ці посилання, Рідмодо отримає відсоток від продажу. Вартість книжки для вас не зміниться. Будемо вдячні за підтримку 🙂
Що читати влітку?
Гріючись на залитому сонцем пляжі, сидячи у тіньку дерев у парку, ховаючись від теплоти під проходним подувом кондиціонеру…
Влітку хочеться книжок, що легко читаються під смак улюбленого морозива, книжок, які не змушують мозок кипіти, а тільки доповнюють ідеальну картинку, де тільки ви, проходний апероль, та цікава історія, від якої не те, що важко відірватись, а просто не хочеться.
Бо ви відпочиваєте і не поспішаєте.
Редакція Рідмодо звернулась до книжкових блогерів і попросила їх поділитися книжковими планами на літо. А тепер ділимося цими планами з вами.
У цій статті ви знайдете книжкові плани ваших улюблених блогерів і, сподіваємось, оберете свою наступну книгу.
Книжкові плани @novella__books
Що найкраще підходить для літніх читань?
Легкий настрій, сонячна атмосфера і трохи кохання — ідеальне поєднання для спекотного сезону. Саме тому авторка блогу обрала 5 наступних книг, які буде читати цього літа:
«Теплі історії про справжнє» Ольга Саліпа
Певно, найдобріша книга у цьому списку. Читайте, коли потребуєте світла, добра та історій, де кохання долає усі перешкоди.
«Ранкове сяйво» Сара Джіо
Головна героїня цієї історії, Ада, живе в плавучому будиночку на озері в Сіетлі, переживаючи особисту трагедію. Одного дня Ада знаходить скриню, яка приховує багато таємниць. Вирішивши дізнатись правду, неймовірним чином, Ада дізнається багато чого і про свою власну історію.
«Випадкові наречені» Крістіна Лорен
Неймовірна історія сестер-близнючок, де одна з сестер, здається, забрала всю вдачу своєї близнючки, не залишивши тій нічого. Ідеальна книга для літа, яку також можна знайти у нашій підбірці книжок «від ворогів до коханців».
«Усі квіти Парижа» Сара Джіо
Опинившись в лікарні та втративши пам’ять, Керолайн намагається віднайти саму себе. І допоможе їй у цьому Селін — авторка листів, що описує події власного життя у Парижі 1943 року.
«Пляжне чтиво» Емілі Генрі
Два автори, дуже різні жанри, та творча криза. Ось що поєднує головних героїв, які кидають виклик одне одному у цій чудовій літній історії від Емілі Генрі.
5 рекомендацій від запеклої книгожерки @sashas_reads
Запекла книгожерка зазвичай не має планів з читання, але часом обирає 3-5 книг, які точно хоче втиснути в сезон, бо вони давно чекають на свій час.
Тож цього літа це:
Далі наводимо цитати авторки блогу про книжкові плани
«Затьмарення » Філіпа Діка
Автора я відкрила для себе нещодавно, і його книга була однією з найкращих, що сталася зі мною навесні, а ця історія вже досить давно чекає свого часу на полиці. До того ж, маю кількох бажаючих прочитати і обговорити її разом, а Діка точно варто обговорювати.
«Книга Балтиморів» Жоель Дікер
Взагалі цього автора я читати не планувала, але нещодавно виникла підозра, що він таки скоріш за все «мій». Тож вирішила не затягувати і перевірити.
«Девʼятий дім» Лі Бардуґо
Фентезі я читаю досить рідко, але час від часу даю йому шанс, і сподіваюся, що цей вибір буде вдалим. Але читати планую в оригіналі, бо виявляється український переклад надто адаптований і всі жорсткі сцени у ньому порізані.
На нашому сайті є стаття про Лі Бардуґо та усі її книжки — почитати можна ось тут.
«Очевидець» Наталії Чайковської
У авторки я прочитала усе крім цієї книги, тож хочу встигнути до виходу її нового роману.
«Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга
Власне, саме цей вибір навмання, і, можливо, з Кінга я візьму щось інше — але він точно буде у літньому списку, а може і не один раз.
Індивідуальні рекомендації письменниці Тані Гуд
«Чотири вітри» та «Велика глушна» Крістін Генни
Непростий, але цікавий роман про події в Америці за часів Великої Депресії. Голод, посуха, крах господарств і головна героїня, яка має надію пережити це все.
«Незриме життя Адді Лярю» В. Шваб
Історія про вічне життя Адді Лярю — дівчини, що подорожує не тільки фізичними просторами, а й століттями. Та це уміння водночас є і її прокляттям — і про це історія цієї книжки.
«Юна. Війна» Світлана Вертола
Це історія Юни та Роми. Вона — їде в Київ у 2014 році, а він вирішує залишитись в Іловайську. Що буде з ними? Читайте на сторінках книги.
«Приховані малюнки» Джейсон Рекулак
Меллорі Квінн доглядає за п’ятирічним хлопчиком. Все йде добре, життя починає покращуватись, та раптом дитина починає малювати моторошні малюнки у своєму альбомі. Меллорі жахають зображені сцені і сюжет малюнків, та найгірше те, що вона підозрює — Тедді побачив те, що намалював.
«Оповідь. Субстанція, структура, стиль та принципи письмової екранізації» Роберт Маккі
Скажемо коротко. Ця книга — біблія для тих, хто цікавиться тим, як перетворювати класні ідеї у такі ж класні сценарії.
«Лагідна війна» Джулія Беррі
Історичний роман надихнений грецькими міфами. Це історії чотирьох людей, яким видалося жити під час війни. Роман, що доводить, любов перемагає завжди, навіть під час війни.
«Десять тисяч дверей Дженьєрі» Алікс І. Герроу
У цій фентезійній історія головна героїня має особливий дар — усе, що вона записує на папері — збувається. Одного разу юна Дженьєрі знаходить книжку під назвою «Десять тисяч дверей» і так починається неймовірна подорож крізь час та простір.
«Дім у волошковому морі» Т. Дж. Клюн
Добра фентезійна історія про дітей з надприродними здібностями, за якими полює управління магічної молоді. Це книга про щастя, добро та зло, вибір, а також соціальні норми, які диктують як нам жити.
«Тисяча памʼятних поцілунків» Тіллі Коул
Ви будете плакати від цієї історії кохання.
Літні книжкові плани @gavrish.nastya
Цитуємо відповідь Насті стосовно її книжкових планів:
«Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта
Однозначно почну з книги, на вихід якої дуже чекала – це «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта. Прочитала попередні п’ять, дуже мені сподобалися і побачила ріст авторки від першої до п’ятої книги. Остання мені сподобалася найбільше, тому від шостої очікую багато загадок та динамічного сюжету. До речі, цю серію детективів пише Джоан Роулінг під псевдонімом.
«Я — безодня» Донато Каррізі
Я обожнюю трилери та детективи, тому влітку планую познайомитися з Донато Каррізі та прочитати «Я – безодня», а також продовжити читати цикл Тесс Ґеррітсен, бо я поки не продвинулась далі першої книги з циклу.
Трилерів буде однозначно більше, але поки не вирішила що саме, буду вибирати за настроєм. До речі влітку, вже прочитала «Список запрошених» Люсі Фолі – це детектив з цікавим сюжетом та подачею інформації. Вже можу його вам рекомендувати.
«Пляжне чтиво» Емілі Генрі
Ще у моїх планах є “Пляжне чтиво» Емілі Генрі, бо обкладинка книги прямо-таки натякає, що її варто читати саме влітку.
«Чорне весілля» Сергій Пономаренко
У мене є книжковий клуб «Закохані у книги», де кожного місяця ми читаємо книги українських авторів та обговорюємо їх. В червні читали «Чорне весілля» Сергія Пономаренка, в липні та серпні буде ще дві книги, але поки невідомо які, бо ми їх вибираємо разом за допомогою голосування.
З сучасної української літератури планую читати:
«Всі мої Ключі і Ґайя» Наталія Матолінець
Читала книгу цієї авторки «Керамічні серця», сподобалася манера та сюжет, тому буду продовжувати знайомство.
«За Перекопом є земля» Анастасія Левкова
Важлива книга про Крим, впевнена, що вона відкриє мені очі на багато речей та подій.
«Перші» Марія Олекса
Роман про перше кохання, бо хочеться душевних історій.
«Твій погляд Чіо-Чіо Сан» Андрій Любка
Психологічний трилер, мій улюблений жанр і манера автора мені імпонує.
Поки плани такі, але впевнена, що ще буде багато класних історій, які я прочитаю влітку. Бажаю вам, щоб кожна прочитана книга потрапляла в саме серденько.
Що почитати влітку? Повний список книжок
- «Теплі історії про справжнє» Ольга Саліпа
- «Ранкове сяйво» Сара Джіо
- «Випадкові наречені» Крістіна Лорен
- «Усі квіти Парижа» Сара Джіо
- «Пляжне чтиво» Емілі Генрі
- «Затьмарення» Філіп Дік
- «Книга Балтиморів» Жоель Дікер
- «Девʼятий дім» Лі Бардуґо
- «Очевидець» Наталія Чайковська
- «Кладовище домашніх тварин» Стівен Кінг
- «Чотири вітри» Крістін Генна
- «Незриме життя Адді Лярю» В. Шваб
- «Юна. Війна» Світлана Вертола
- «Приховані малюнки» Джейсон Рекулак
- «Оповідь. Субстанція, структура, стиль та принципи письмової екранізації» Роберт Маккі
- «Лагідна війна» Джулія Беррі
- «Десять тисяч дверей Дженьєрі» Алікс І. Герроу
- «Дім у волошковому морі» Т. Дж. Клюн
- «Тисяча памʼятних поцілунків» Тіллі Коул
- «Чорнильно-чорне серце» Роберт Ґалбрейт
- «Я — безодня» Донато Каррізі
- «Чорне весілля» Сергій Пономаренко
- «Всі мої Ключі і Ґайя» Наталія Матолінець
- «За Перекопом є земля» Анастасія Левкова
- «Перші» Марія Олекса
- «Твій погляд Чіо-Чіо Сан» Андрій Любка
А які книги на літо заплановані у вас? Діліться в коментарях, діліться статтею з друзями і дякуємо, якщо дочитали статтю до кінця.