Різдвяну атмосферу допомагають відчути не лише лапатий сніг за вікном чи колядки на Святвечір, а й зимові книги, які можна читати під затишним пледом. Це книги про Святого Миколая, Санту, мужнього Лускунчика, жадібного Скруджа, про Снігову королеву і ще багатьох відомих усім персонажів.

Такі книги повертають нас в дитинство, дозволяють повністю відчути атмосферу свята. Вони оповідають повчальні та сердечні історії, які нагадують нам про значення любові, дружби та доброти.

Книги, які асоціюються зі святом, приємніше читати, а зимові історії, якими тішать нас письменники, обов’язково зроблять читання цікавим та захопливим. Пізніше для дитини приємним заняттям стане пошук нових історій та авторів. Це прекрасний спосіб сприяти любові до читання дошкільнят та школярів. Дорослі ж насолоджуватимуться глибоким підтекстом та атмосферою.

Зимова магія для дітей та дорослих

Книги на новорічну тематику не мають вікових обмежень. Маленькі читачі зможуть поринути в атмосферу свята та дізнатися більше про традиції Різдва, особливості святкування Нового Року у різних країнах, порівняти їх, а також захопитися казковими історіями.

Цікава, яскраво проілюстрована зимова книга – це один з найкращих подарунків, який можна зробити дитині до Святого Миколая чи Різдва. У нас можна обрати різдвяні казки для найменшеньких діток, прекрасно ілюстровані, доступні для розуміння і водночас розвиваючі.

Батькам, які шукають книги до Святого Миколая для малечі, радимо звернути увагу також на розмальовки. Серед наших новинок – розмальовки з наліпками «Йде до діток Миколай» та «Хто, хто Миколая любить».

Спільний час читання книги разом з дитиною справді особливий, коли можна ділитися враженнями від кожної сторінки. Отож, якщо ви шукаєте найкращі різдвяні книги, ми маємо для вас багато новинок і пропонуємо наступну підбірку.

«Полярний експрес» Кріс Ван Оллсбург

«Полярний експрес» Кріс Ван Оллсбург

Казка видатного американського автора та ілюстратора, успішно екранізована. Чарівна історія затягне дитину у неймовірний світ, особливо сприяють цьому ілюстрації автора.

Звісно, у казці буде і різдвяна магія, без якої головний герой ніяк би не потрапив на чарівний потяг і не побував би у гостях у Санти. Українською видається вперше, з класичними ілюстраціями.

«Різдвяні казки»

«Різдвяні казки»

Українські письменники та письменниці створюють неповторні новорічні книги для дітей. Купити одну з них радимо для читання з дитиною перед сном. «Різдвяні казки» — збірка від сучасних українських письменників. Через велике різноманіття казок та сюжетів кожен зможе знайти для саме те, що йому більше до душі.

«Зайчикова книжечка» Іван Андрусяк

«Зайчикова книжечка» Іван Андрусяк

Віршована казка, написана одним з найкращих українських поетів Іваном Андрусяком. Ця книга не тільки розвеселить дитину, а й принесе багато користі. Ця книга призначена для читання дитині в голос та для першого самостійного читання.

«Чи врятує доктор Проктор Різдво?» Ю Несбе

«Чи врятує доктор Проктор Різдво?» Ю Несбе

Новорічні книги для підлітків мають дещо складніші сюжети. Також юні читачі обожнюють пригоди, тому обов’язково оцінять історію популярного норвезького автора Ю Несбе – «Чи врятує доктор Проктор Різдво?».

Якщо шукаєте ще щось для підлітків — пропонуємо переглянути ось цю підбірку.

«Сніг. Зелене кошеня. Різдвяні вистави для дітей» Поль Віллемс

«Сніг. Зелене кошеня. Різдвяні вистави для дітей» Поль Віллемс

Ще одна оригінальна пропозиція для підлітка – «Сніг. Зелене кошеня. Різдвяні вистави для дітей». Це збірка бельгійського письменника Поля Віллемса, майстра у жанрі магічного реалізму. Така збірка оповідок буде цікавою читачам різного віку.

Ці та інші книги до Різдва представлені на сайті видавництва «Навчальна книга – Богдан»: Дитячі книги до зимових свят.

Тут є багато пропозицій за найкращими цінами, отож, поспішайте замовити книгу собі та своїй малечі. Іноді буває важко викроїти час навіть на улюблене читання. У дні зимових свят так приємно подарувати собі приємні години з гарними книгами!